Adiunkt

Instytut Prawa i Ekonomii
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Dyrektor  Instytutu Prawa i Ekonomii

ogłasza konkurs na stanowisko:

ADIUNKTA

Instytucja: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Instytut Prawa i Ekonomii

Miasto: Bydgoszcz

Stanowisko:  adiunkt, pracownik: badawczo-dydaktyczny

Dyscyplina  naukowa: ekonomia i finanse

Data  ogłoszenia:  4 listopada 2021 r.

Termin składania ofert: 6 grudnia 2021 r.

Link do strony: www.prawoiekonomia.ukw.edu.pl//jednostka/instytut-prawa-ekonomii/ www.ukw.edu.pl

Słowa  kluczowe: adiunkt, ekonomia i finanse, finanse, rachunkowość

Opis:

Konkurs dotyczy stanowiska adiunkta badawczo-dydaktycznego w Instytucie Prawa i Ekonomii               Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wymogami przystąpienia do konkursu jest posiadanie przez kandydata:
– stopnia doktora w dyscyplinie ekonomia i finanse,
– dorobku naukowego w zakresie ekonomii i/lub finansów, w tym publikacji naukowych,
– doświadczenia praktycznego (obecne zatrudnienie) w obszarze finansów, controllingu lub rachunkowości,
– doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych,
– znajomości zasad certyfikacji ACCA i/lub CIMA,
– znajomości języka obcego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć.

WYMAGANE DOKUMENTY:

1. Podanie skierowane do Rektora.

2. CV.

3. Kwestionariusz osobowy stanowiący załącznik nr 1.

4. Dokument potwierdzający posiadanie stopnia doktora  w zakresie ekonomii lub finansów

5. Oświadczenie, że w razie zatrudnienia UKW będzie podstawowym miejscem pracy

nauczyciela akademickiego, na wzorze stanowiącym załącznik nr 2.

6. Dokumenty potwierdzające spełnienie dodatkowych wymagań, w szczególności:

– wykaz publikacji;

– informacja o udziale w konferencjach naukowych;

– informacja o realizowanych projektach badawczych oraz aplikowaniu o środki na badania;

– informacja o kwalifikacjach dydaktycznych i organizacyjnych.

7. Oświadczenie o spełnianiu wymagań z art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo                          o szkolnictwie wyższym i nauce, na wzorze stanowiącym załącznik nr 3.

8. Oświadczenie o świadomości odpowiedzialności karnej związanej z podaniem nieprawdy                     (art. 233 k.k.) na wzorze stanowiącym załącznik nr 4.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 15 grudnia 2021 r.

Zatrudnienie od:  1 marca 2022 r.

DOKUMENTY PROSZĘ PRZESŁAĆ NA ADRES:

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego

Instytut  Prawa  i  Ekonomii

Plac Weyssenhoffa 11

85-072 Bydgoszcz

·       Dokumenty złożone lub nadesłane po terminie składania nie będą rozpatrywane.

·       O ważności nadesłania decyduje data stempla pocztowego.

·       Na podstawie dostarczonych dokumentów komisja konkursowa dokona wyboru zgodnie z przepisami obowiązującymi na uczelni.

·        Instytut Prawa i Ekonomii zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

·       Wygranie konkursu nie gwarantuje zatrudnienia.

·       Uczelnia nie zapewnia mieszkania.