Asystent badaczo-dydaktyczny

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Opis stanowiska

Wymagane jest spełnienie przez kandydata następujących kryteriów kwalifikacyjnych:

– wykształcenie wyższe techniczne, otwarty przewód doktorski w dyscyplinie inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka,

– doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu termodynamiki, wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa i ciepłownictwa,

– dorobek naukowy (publikacje, projekty badawcze i patenty) związany z odnawialnymi źródłami energii,

– znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym analizę literatury fachowej,

– w przypadku cudzoziemców wymagana jest znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć ze studentami.