asystent badawczo – dydaktyczny

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Wymagane jest spełnienie przez kandydata następujących kryteriów kwalifikacyjnych:

·         Wykształcenie wyższe, tytuł co najmniej magistra,

·         Dosiadanie udokumentowanego doświadczenia w tworzeniu wizualizacji przestrzeni architektonicznej, projektowaniu 3D, VR, modelowaniu obiektów 3D

·         Posiadanie doświadczenia dydaktycznego w prowadzeniu ćwiczeń z zakresu: komputerowe wspomaganie projektowania, techniki wizualizacji, metody komputerowe w architekturze wnętrz

·         Doświadczenie w nauczaniu w systemie zdalnym

·         Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych

w przypadku cudzoziemców wymagana jest znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć ze studentami.