asystent dydaktyczny – 1 etat

Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk rolniczych
  • zootechnika i rybactwo

Opis stanowiska

Data ogłoszenia
19.07.2022 r.
Termin składania ofert
19.08.2022 r.
Wymiar etatu
pełen
Planowany termin rozpoczęcia pracy
01.10.2022 r.
Link do strony jednostki
Słowa kluczowe
Fizjologia zwierząt, biologia tkanek zwierzęcych
Opis (tematyka, oczekiwania, uwagi)
Kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe z zakresu zootechniki/biologii lub weterynarii. Od kandydata oczekuje się: predyspozycji do pracy ze studentami; wiedzy z zakresu fizjologii zwierząt i/lub biologii tkanek zwierzęcych oraz gotowości do prowadzenia zajęć w w/w obszarach i do  podnoszenia kwalifikacji; umiejętności pracy w zespole;  dyspozycyjności. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji prac naukowo-badawczych i motywacja do rozwoju naukowego.
Wymagane jest spełnienie przez kandydata następujących kryteriów kwalifikacyjnych:

–  Posiadanie tytułu zawodowego mgr./mgr. inż. z zakresu zootechniki/biologii/równorzędnego lek. wet. lub stopnia dr. w dyscyplinach: zootechnika i rybactwo/weterynaria/nauki biologiczne,

–  znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć ze studentami,

–  w przypadku cudzoziemców wymagana jest znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć ze studentami.
Wykaz wymaganych dokumentów
1)      podanie o przyjęcie na stanowisko,

2)      cv kandydata,

3)      dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje,

4)      opis dotychczasowej pracy zawodowej, z wyszczególnieniem osiągnięć naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych, jakie pozostają w związku z rodzajem stanowiska będącego przedmiotem konkursu

5)      świadectwa pracy z ostatnich lat,

6)      oświadczenie, że kandydat spełnia warunki określone w art.113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2022 r. poz. 574 z późn. zm.)

7)      oświadczenie, że Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich będzie podstawowym /dodatkowym miejscem zatrudnienia kandydata,

8)      oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).
Dokumenty należy składać:
Osobiście, drogą pocztową w Dziekanacie/Sekretariacie komórki organizacyjnej Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich

ul. Mazowiecka 28, 85-084 Bydgoszcz, telefon: +48 52 374 97 15 lub na adres e-mail: whibz@pbs.edu.pl