Wykładowca akademicki

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego w Przemyślu
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę, praca dodatkowa lub tymczasowa
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Od ponad 20 lat kształcimy ludzi aktywnych zawodowo, umożliwiając im poszerzenie swoich kompetencji oraz zdobycie nowych kwalifikacji. Nasza oferta studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych jest dopasowana do aktualnych potrzeb rynku pracy, a programy dydaktyczne opieramy na najnowszych rozporządzeniach Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie autorskiego wykładu na zadany temat w formie nagrania video.
  • Przygotowanie materiałów dodatkowych w postaci prezentacji multimedialnej, konspektu wykładu oraz testu.

Nasze wymagania:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe z obszaru psychologii.
  • Masz doświadczenie w nauczaniu lub jesteś praktykiem, który może pochwalić się sukcesami w swojej dziedzinie.
  • Możesz pochwalić się dorobkiem naukowym w postaci publikacji we wskazanym obszarze.
  • Do swojej pracy podchodzisz sumiennie, a swoje obowiązki wykonujesz w sposób rzetelny.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z kamerą.

To oferujemy:

  • Pracę dodatkową na podstawie umowy o dzieło lub umowy B2B.
  • Dogodne warunki realizacji nagrań.
  • Możliwość długofalowej współpracy.