Asystent – grupa dydaktyczna

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
  • Miejsce: Częstochowa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im Jana Długosza w Częstochowie ogłasza konkurs w Zakładzie Kosmetologii i Biologii  na stanowisko asystenta w grupie stanowisk dydaktycznych, w ramach umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu.

Do konkursu przystąpić mogą osoby, które spełniają wymogi określone w art.113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U.2018, 1668).

Od kandydata oczekuje się:

–          posiada tytuł magistra

–          posiada ukończone kursy i szkolenia z zakresu kosmetologii (preferowane make up, makijaż profesjonalny)

–          doświadczenie zawodowe w dydaktyce szkoły wyższej min. 3 letnie

–          doświadczenie zawodowe w zakresie kosmetologii min. 3 letnie (preferowane make up, makijaż profesjonalny)

W uzasadnionych przypadkach Rektor może wyrazić zgodę na obniżenie wymagań biorąc pod uwagę w szczególności kwalifikacje posiadane przez kandydata mające wpływ na rozwój reprezentowanej dyscypliny naukowej i niezbędne do realizacji  polityki badawczo-dydaktycznej Uczelni.

Przewiduje się powierzenie prowadzenie zajęć dydaktycznych  z zakresu kosmetologii upiększającej, makijażu profesjonalnego, kosmetologii pielęgnacyjnej.