Doktorant stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Chorzów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat, praca dodatkowa lub tymczasowa, umowa zlecenie
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o komunikacji społecznej i mediach

Nasze wymagania

  • Uzyskany stopień doktora habilitowanego lub doktora
  • Umiejętności pedagogiczno – dydaktyczne
  • Doświadczenie w nauczaniu zdalnym

Mile widziane

  • Doświadczenie poza uczelnią będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie wykładów, ćwiczeń i/lub seminariów dyplomowych z zakresu szeroko pojętych zagadnień z marketingu i sprzedaży
  • Przeprowadzanie zaliczeń i egzaminów
  • Opracowywanie materiałów dydaktycznych

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną
  • Pracę w dużej i nowoczesnej uczelni

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Aktualne CV
  • Wykaz publikacji ze szczególnym uwzględnieniem ostatnich 5 lat
  • Wykaz doświadczenia praktycznego, zdobytego poza uczelnią
  • Kopie (ksero) dyplomów potwierdzające posiadane stopnie/tytuły naukowe