Dr hab. nauk społecznych

  • Miejsce: Gdańsk/ Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat
kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym.
Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work life balance.
Nasz sukces zawdzięczamy pracownikom, których zaangażowanie i profesjonalizm codziennie umacniają
naszą pozycję lidera, Tworzymy zgrany zespół, a być może to stanowisko jest właśnie dla Ciebie.

Ze względu na rozwój nowych kierunków studiów poszerzamy grono kadry dydaktycznej. W związku z powyższym poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dr hab. nauk społecznych

Oferujemy:
•zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (zatrudnienie od października w WSB w
Gdańsku jako podstawowym miejscu zatrudnienia)
•możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
•ciekawą i samodzielną pracę w największym polskim holdingu uczelni
niepublicznych,
•możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń (m.in. dofinansowanie do karty multisport , ok

Główne zadania realizowane na stanowisku:
•prowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach pensum z przedmiotów z zakresu
kompetencji,
•udział w dyplomowaniu,
•współpraca z menedżerem kierunku.

Poszukiwane kompetencje:
•stopień doktora habilitowanego
•preferowany profil zawodowy: zarządzanie wizerunkiem, branding , marketing,
socjologia, socjotechnika,
•mile widziana wiedza z zakresu kultury i/lub sztuki,
•mile widziane doświadczenie zawodowe branżowe.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania wszystkie osoby zainteresowane współpracą.
Prosimy o składanie swoich aplikacji bezpośrednio na adres mailowy hr-rekrutacja@wsb.gda.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami