Dziekan inne stanowisko

  • Miejsce: Piotrków Trybunalski
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

Stanowisko: Dziekan Wydziału Zdrowia i Nauk Społecznych w Piotrkowie Trybunalskim

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe minimum magisterskie, preferowane w obszarze nauk zdrowia lub nauk społecznych
  • Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, najlepiej w sektorze edukacyjnym, ochrony zdrowia lub sektorze szkolnictwa wyższego.
  • Znajomość zagadnień związanych z szkolnictwem wyższym, w tym umiejętność planowania i zarządzania programami kształcenia.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami oraz współpracy z różnymi interesariuszami.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym współpracę międzynarodową.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych na cele badawcze lub dydaktyczne.

Zakres obowiązków

  • Podstawowe obowiązki pracownicze związane z funkcją Dziekana zawarte w ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668 ze zm.),
  • Nadzór nad działalnością jednostek organizacyjnych wydziału.
  • Reprezentowanie wydziału i koordynacja współpracy z interesariuszami.
  • Organizowanie bieżącej pracy Wydziału w zakresie działalności dydaktycznej i organizacyjnej
  • Koordynowanie prac nad kształtowaniem i rozwojem programów studiów i pozostałej oferty dydaktycznej Wydziału
  • Kontrolowanie i nadzór nad poziomem i jakością kształcenia na Wydziale i współpraca w tym zakresie z kierownikami jednostek wewnętrznych Instytutów
  • Podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie środków zewnętrznych na działalność edukacyjną oraz współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym
  • Przygotowywanie raportów, akredytacji i sprawozdań z działalności wydziału.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój wydziału i jego działalność naukową.
  • Współpracę z dynamicznym i doświadczonym zespołem naukowym oraz administracyjnym.
  • Wsparcie w realizacji projektów badawczych i dydaktycznych.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV z opisem osiągnięć zawodowych
  • Dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje