Dziekan/Prodziekan stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk Społecznych
Wyższa Szkoła Administracji
  • Miejsce: Bielsko-Biała
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o polityce i administracji

Opis stanowiska

Wyższa Szkoła Administracji ogłasza konkurs na stanowisko Dziekana/Prodziekana Wydziału Nauk Społecznych w Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej.

Nasze wymagania

  • Tytuł naukowy co najmniej doktora w dziedzinie nauk społecznych lub pokrewnych.
  • Doświadczenie dydaktyczne oraz naukowe, w szczególności w obszarach związanych z administracją, zarządzaniem lub bezpieczeństwem wewnętrznym.
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz doświadczenie w pełnieniu funkcji kierowniczych w szkolnictwie wyższym będzie dodatkowym atutem.
  • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz organizacyjne.

Zakres obowiązków

  • Kierowanie działalnością dydaktyczną i naukową Wydziału Nauk Społecznych, w tym nadzór nad kierunkami: Administracja, Zarządzanie oraz Bezpieczeństwo Wewnętrzne.
  • Koordynowanie prac nad programami studiów, organizacja procesu dydaktycznego oraz dbałość o jakość kształcenia.
  • Reprezentowanie wydziału w kontaktach z władzami uczelni, studentami, oraz partnerami zewnętrznymi.
  • Wspieranie rozwoju naukowego kadry
  • Zarządzanie kadrą dydaktyczną.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV z opisem dotychczasowej kariery naukowej i dydaktycznej.
  • Kopie dyplomów oraz potwierdzenie uzyskanych tytułów naukowych
  • Informacje o dorobku naukowym (publikacje, udział w konferencjach, projekty badawcze).

Weź udział w rekrutacji

  • Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej
    Plac Marcina Lutra 7
    43-300 Bielsko-Biała