Dziekan Psychologii stanowisko dydaktyczne

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Roberta Schumana
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Dziekan kierunku Psychologia w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej im. Roberta Schumana w Radomiu

Nasze wymagania

  • • Posiadanie stopnia naukowego doktora nauk społecznych w dyscyplinie: psychologia i/lub nauki o zdrowiu, nauki medyczne
  • • Ukończone studia magisterskie w zakresie psychologii
  • • Dyspozycyjność w zakresie prac organizacyjnych na Uczelni
  • • Doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi
  • • Dorobek naukowy w postaci publikacji naukowych lub dorobek praktyczny w wybranej dziedzinie psychologii
  • • Doświadczenie w zakresie dydaktyki akademickiej z psychologii
  • • Gotowość do dalszego rozwoju

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pracy organizacyjnej na Uczelni

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii rozwoju kierunku w obszarze kształcenia, zgodnej ze strategią Uczelni
  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu i jakości kształcenia
  • Kontrolowanie i nadzór nad poziomem i jakością kształcenia na kierunku
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz aktywizacja studentów w zakresie działalności naukowej
  • Organizowanie bieżącej pracy wykładowców kierunku w zakresie działalności dydaktycznej i organizacyjnej
  • Koordynowanie prac nad kształtowaniem i rozwojem programów studiów i pozostałej oferty dydaktycznej
  • Koordynowanie i przeprowadzanie hospitacji zajęć dydaktycznych
  • Wspieranie działalności studenckich kół naukowych
  • Stałe podnoszenie kompetencji zawodowych

Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu
  • Nie wymagamy oświadczenia o podstawowym miejscu pracy

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV zawodowe
  • List motywacyjny mile widziany
  • Odpis dyplomu ukończenia studiów I i II stopnia lub jednolitych magisterskich
  • Odpis dyplomu uzyskania stopnia naukowego doktora lub zaświadczenie o nadaniu stopnia naukowego doktora;
  • Wykaz dorobku naukowego i organizacyjnego
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO