: adiunkt badawczo-dydaktyczny stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Humanistyczny
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Miejsce: Toruń
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • literaturoznawstwo

Opis stanowiska

Stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w zakresie literaturoznawstwa hiszpańskiego.

Nasze wymagania

  • tytuł magistra studiów filologicznych w zakresie języka i/lub literatury hiszpańskiej
  • stopień doktora nauk humanistycznych, literaturoznawstwo
  • publikacje w zakresie literaturoznawstwa hiszpańskiego
  • biegła znajomość języków: hiszpańskiego i polskiego w mowie i piśmie, doświadczenie dydaktyczne w nauce języka hiszpańskiego

Zakres obowiązków

  • aktywność naukowa
  • praca dydaktyczna i organizacyjna w Katedrze Literatury Włoskiej i Hiszpańskojęzycznej UMK

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (formularz do pobrania)
  • życiorys zawodowy
  • odpisy dyplomów ukończenia studiów wyższych
  • odpis dyplomu doktorskiego
  • informacja o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym (autoreferat uwzględniający najważniejsze dziedziny badawcze, oraz osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i inne kandydata
  • wykaz publikacji (z podaniem wydawnictwa, roku opublikowania i ilości stron)
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (Dz. U. UE L 119/1)
  • oświadczenie w trybie art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (o niekaralności) (formularz do pobrania)
  • oświadczenie stwierdzające, że Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu będzie podstawowym miejsce pracy - w przypadku wygrania konkursu (formularz do pobrania)