Asystent dydaktyczny

Międzywydziałowe Centrum Dydaktyczne
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Dziekan Międzywydziałowego Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ogłasza konkurs na stanowisko ASYSTENTA DYDAKTYCZNEGO w pełnym wymiarze czasu pracy w Klinice Traumatologii i Medycyny Ratunkowej

 Wymagania konkursowe:

  • Posiadanie tytułu zawodowego magistra, magistra inżyniera lub tytułu równorzędnego,
  • Czynna znajomość j. angielskiego lub znajomość języka polskiego, w przypadku cudzoziemców
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu lekarza w Polsce
  • Dorobek dydaktyczny i organizacyjny, który w okresie nie dłuższym, niż 4 ostatnie lata osiągnął wskaźniki określone w §10 Zarządzenia Rektora UM w Lublinie w sprawie kryteriów i trybu oceny okresowej i corocznej ewaluacji nauczycieli akademickich – dla stanowiska asystenta.

 Wykaz dokumentów wymaganych od kandydatów:

  • Podanie skierowane do Dziekana Międzywydziałowego Centrum Dydaktycznego UM w Lublinie.
  • ​C.V. – formularz.
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  • Klauzula informacyjna i oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet Medyczny w Lublinie będzie podstawowym miejscem pracy.
  • Oświadczenie o braku bezpośredniej podległości służbowej.
  • ​Oświadczenie o niekaralności.
  • Karta Oceny
  • Osiągnięcia dydaktyczne do uzupełnienia Karty Oceny
  • Osiągnięcia organizacyjne do uzupełnienia Karty Oceny (Załącznik Nr 2 ZR)
  • Poświadczona kserokopia dokumentu potwierdzającego posiadanie tytułu zawodowego magistra, magistra inżyniera lub równorzędnego,
  • Poświadczona kserokopia dokumentu potwierdzającego posiadanie prawa wykonywania zawodu medycznego w Polsce, jeśli dotyczy kandydata,
  • Zaświadczenie potwierdzające czynną znajomość języka obcego, wydane przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UM w Lublinie, a w przypadku cudzoziemców Certyfikat Znajomości Języka Polskiego, wydany przez Państwową Komisję Poświadczania Znajomości Języka Polskiego Jako Obcego.

Kserokopie dokumentów wymagają potwierdzenia zgodności z oryginałem, kandydat jest zobowiązany do przedstawienia  ich do wglądu, dlatego prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny celem ustalenia terminu wizyty w Międzywydziałowym Centrum Dydaktycznym.

Dokumenty w języku obcym winny być przetłumaczone na język polski.

Komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie ww. dokumentów drogą pocztową na adres : Uniwersytet Medyczny w Lublinie Dziekanat Międzywydziałowego Centrum Dydaktycznego ul. Chodźki 4, 20-093 Lublin, oraz jednocześnie w formie skanów na adres skrzynki e- mail: biuromcd@umlub.pl w terminie do 13.08.2021 r.

Osoba do kontaktu: Małgorzata Bieniek, malgorzata.bieniek@umlub.pl, +48 81 448 75 00