Adiunkt na Wydziale Społeczno-Humanistycznym

Społeczno-Humanistyczny
Wyższa Szkoła Bankowa
  • Miejsce: GDAŃSK
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach kierunków prowadzonych na Wydziale Społeczno-
    Humanistycznym WSB Gdańsk
  • terminowe opracowanie szczegółowych programów (sylabusów) do prowadzonych przedmiotów
    oraz zatwierdzenie ich według procedur,
  • doskonalenie form dydaktycznych i metod weryfikacji efektów kształcenia,
  • prowadzenie konsultacji dla studentów w wymiarze określonym w Zarządzeniu Dziekana
  • udział w egzaminach,
  • prowadzenie dokumentacji dydaktycznej,
  • przygotowanie kursu do prowadzonego przedmiotu na platformie Moodle,
  • organizacja seminariów, konferencji, warsztatów, kół naukowych itp.,
  • praca w komisjach i zespołach uczelnianych, wydziałowych i innych,
  • monitorowanie zasobów bibliotecznych w zakresie dostępności literatury zalecanej na prowadzonym,
  • składanie materiału bibliograficznego do biblioteki WSB.

Poszukiwane kompetencje:

  • tytuł naukowy doktora z dziedziny językoznawstwa (Filologia angielska),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć ze studentami,
  • dyspozycyjność w tygodniu i w weekendy.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na stanowisku dydaktycznym,
  • ciekawą i samodzielną pracę w największym polskim holdingu uczelni niepublicznych,
  • możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • zkolenia grupowe i indywidualne,
  • dofinansowanie do nauki,
  • udział w licznych projektach rozwojowych podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • dofinansowanie do benefitów (karty MultiSport, pakiety OK system, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • dodatkowe dni wolne od pracy,
  • wyjazdy integracyjne oraz spotkania świąteczne.