adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych dla osoby posiadającej stopień naukowy doktora nauk technicznych w dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika; informatyka techniczna i telekomunikacja.

Wymagania:

  • stopień naukowy doktora nauk technicznych w dyscyplinach tj. automatyka, elektronika i elektrotechnika; informatyka techniczna i telekomunikacja lub pokrewnej
  • umiejętność pracy zespołowej w zakresie badań naukowych
  • dobra znajomość języka angielskiego – w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację ustną, czytanie literatury naukowo-technicznej i redakcję własnych tekstów naukowo-technicznych
  • bardzo dobra znajomość j. polskiego
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej i badawczej

Zadania:

  • prowadzenie badań naukowych
  • publikowanie rezultatów badań
  • prowadzenie na studiach I i II stopnia zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim
  • prowadzenie i recenzowanie prac dyplomowych