Wykładowca na kierunku Informatyka

  • Miejsce: Gdańsk
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych

Opis stanowiska

Poszukujemy specjalistów z obszarów:

•algorytmy i struktury danych,
•programowanie(języki C#, Python, Java, PHP, Javascript, C++, Matlab, środowisko .NET, tworzenie aplikacji na IOS),
•bazy danych,
•sieci komputerowe,
•języki, gramatyki, automaty, złożoność obliczeniowa,
•przedmioty matematyczne(Analiza, algebra, matematyka dyskretna, statystyka),
•testowanie oprogramowania,
•inżynieria oprogramowania(analiza, modelowanie, projektowanie, testowanie systemów)
•sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe,
•wirtualizacja, systemy operacyjne, konteneryzacja,
•podstawy elektroniki i techniki cyfrowej,
•wizualizacja i eksploracja danych biznesowych,
•niezawodność systemów informatycznych.

Oferujemy:

•możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
•ciekawą i samodzielną pracę w największym polskim holdingu uczelni niepublicznych,
•możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń (m.in. dofinansowanie do karty multisport, ok systemu)

Główne zadania realizowane na stanowisku:

•prowadzenie wykładów/ćwiczeń/laboratoriów w systemie zdalnym i/ lub stacjonarnym,
•dostarczanie materiałów do zajęć w wersji elektronicznej,
•przesyłanie pytań testowych do przedmiotu.

Poszukiwane kompetencje:

•specjalista w danej tematyce studiów,
•minimum 2 lata praktyki/ doświadczenia dydaktycznego w obszarze specjalizacji,
•dyspozycyjność (praca w weekendy on line i/lub stacjonarnie),
•referencje mile widziane.