Menedżer kierunku Informatyka

hr-rekrutacja@wsb.gda.pl
Wyższa Szkoła Bankowa
  • Miejsce: Gdańsk/ Gdynia
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • informatyka

Opis stanowiska

Główne zadania realizowane na stanowisku:

•pozyskiwanie partnerów biznesowych dla kierunków,
•współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym,
•współpraca z opiekunami laboratoriów z kierunku informatyka,
•współpraca z opiekunami praktyk,
•upraktycznianie kształcenia na kierunku,
•przygotowywanie dokumentu o wymaganym zakresie praktyk na danym kierunku,
•współpraca przy pozyskiwaniu studentów do realizowanych projektów,
•konsultacja merytoryczna pisanych projektów dotyczących określonych kierunków kształcenia,
•współpraca z jednostkami Uczelni,
•planowanie budżetu menedżerskiego oraz kosztów kierunkowych w zakresie laboratoriów specjalistycznych dla kierunków,
•wynajmowania sal poza WSB,
•przygotowywanie materiałów do informatorów oraz na stronę internetową,
•współudział w realizacji spotkań w szkołach średnich,
•zgłaszanie potrzeb w zakresie promowania kierunków,
•przygotowanie strategii kierunku,
•przygotowywanie dokumentacji na potrzeby akredytacji kierunków,
•organizowanie spotkań zespołów dydaktycznych,
•konsultowanie programów kształcenia i siatek programowych,
•dopilnowywanie prawidłowości wyjść studentów na zajęcia terenowe.

Poszukiwane kompetencje:

•wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku informatyka lub matematyka,
•dyspozycyjność umożliwiająca pracę na stanowisku Menedżera Kierunku w wymiarze min 30godzin tygodniowo,
•doświadczenie menedżerskie,
•doświadczenie w realizacji projektów,
•doświadczenie w zakresie opracowania programów studiów i specjalności oraz planowania i obsady zajęć,
•udokumentowane doświadczenie dydaktyczne w zakresie prowadzenia zajęć na studiach wyższych,
•język angielski w stopniu komunikatywnym,
•dobra znajomość pakietu MS365.

Naszym pracownikom oferujemy:

•ciekawą i samodzielną pracę w największym polskim holdingu uczelni niepublicznych,
•możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia umiejętności,
•szkolenia grupowe i indywidualne,
•dofinansowanie do nauki,
•udział w licznych projektach rozwojowych podnoszących kwalifikacje zawodowe,
•dofinansowanie do benefitów (karty MultiSport, pakiety OK system, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
•dodatkowe dni wolne od pracy,
•zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy,
•owocowe środy, wyjazdy integracyjne oraz spotkania świąteczne.