asystent – pracownik dydaktyczny

Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
  • Miejsce: Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych

Opis stanowiska

WYMAGANIA

Posiadanie tytułu zawodowego magistra w dyscyplinie psychologia lub stopnia naukowego doktora w dyscyplinie psychologia.
Posiadanie dorobku/doświadczenia dydaktycznego.
Posiadanie udokumentowanego uczestnictwa w konferencjach lub sympozjach oraz w formach doskonalenia dydaktycznego.
Sprawne posługiwanie się komputerem (edytorem tekstu, narzędziami nauczania zdalnego, aplikacjami multimedialnymi).
Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na sprawne komunikowanie się w trakcie zajęć dydaktycznych.

WYKAZ WYMAGANYCH DOKUMENTÓW

CV wraz z danymi teleadresowymi.
Wykaz dorobku naukowego:
wykaz monografii,
wykaz artykułów w czasopismach naukowych,
wykaz pozostałych publikacji,
wykaz czynnego udziału w konferencjach naukowych.
Wykaz dokumentów potwierdzających posiadane kompetencje. (Oryginały będą niezbędne do okazania w przypadku zakwalifikowania się kandydata do zatrudnienia w Akademii Marynarki Wojennej).
Oświadczenie o uzyskaniu stopnia naukowego doktora wraz z tytułem rozprawy doktorskiej, datą oraz nazwą uczelni, która go nadała. (Oryginał będzie niezbędny do okazania w przypadku zakwalifikowania się do zatrudnienia w Akademii Marynarki Wojennej) – kandydat posiadający stopień naukowy doktora.
Oświadczenie o uzyskaniu tytułu magistra lub równorzędnego wraz z tematem pracy dyplomowej, datą oraz nazwą uczelni, w której praca została obroniona. (Oryginał będzie niezbędny do okazania w przypadku zakwalifikowania się do zatrudnienia w Akademii Marynarki Wojennej) – zarówno kandydat posiadający stopień naukowy doktora, jak i kandydat posiadający tytuł zawodowy magistra.
Złożenie oświadczenia o deklaracji zatrudnienia w Akademii Marynarki Wojennej, jako podstawowym miejscu pracy.
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia konkursu (zgodnie z Ustawą
o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. 2018 r. poz. 1000 z dnia 10 maja 2018 r.) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Wymagane dokumenty powinny być w języku polskim.

TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW

Rozpatrywane będą dokumenty wysłane pocztą elektroniczną do dnia 28.06.2021 r. na adres: dziekanat.wnhis@amw.gdynia.pl
W tytule wiadomości należy wpisać: „oferta pracy-konkurs asystent pedagogika 2021”
Dokumenty, które wpłyną po określonym terminie nie będą rozpatrywane.

TERMIN ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU

W dniu 01.07.2021 r. w godz. 10 00 – 13 00 odbędzie się obowiązkowa rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami na stanowisko objęte konkursem w siedzibie uczelni:

Akademia Marynarki Wojennej

ul. Śmidowicza 69

81-127 Gdynia

W dniach 29.06.2021 r. – 30.06.2021 r. należy skontaktować się po numerem 261 262 508 (w godz. 08 00 – 15 00) w celu ustalenia konkretnej godziny spotkania (decyduje kolejność zgłoszeń telefonicznych).

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 02.07.2021 r.

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do telefonicznego informowania wyłącznie kandydata zakwalifikowanego do zatrudnienia.