Asystent – stanowisko dydaktyczne

Wydział Mechaniczny
Uniwersytet Morski w Gdyni
  • Miejsce: Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI, WYDZIAŁ MECHANICZNY, KATEDRA FIZYKI

MIASTO: GDYNIA

STANOWISKO: ASYSTENT DYDAKTYCZNY

DYSCYPLINA NAUKOWA: Inżynieria Mechaniczna, Nauki o Ziemi i Środowisku

DATA OGŁOSZENIA: 15.07.2021 r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 15.08.2021 r., godz. 1400

LINK DO STRONY: http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy(link is external)

SŁOWA KLUCZOWE: fizyka, asystent, pomiary fizyczne, środowisko morskie

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • zatrudnienie w Katedrze Fizyki Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w Uniwersytecie Morskim w Gdyni, który będzie stanowić podstawowe miejsce pracy,
  • prowadzenie badań w obszarze fizyki wód morskich wpisujących się w dyscypliny inżynierii mechanicznej lub nauk o Ziemi i środowisku,

WYMAGANIA PODSTAWOWE:

  • studia magisterskie w zakresie fizyki, oceanografii fizycznej oraz kierunki pokrewne, do zatrudnienia wymagany tytuł magistra,
  • biegła znajomość języka angielskiego i polskiego,
  • dyspozycyjność, gotowość do udziału w badaniach terenowych i rejsach badawczych,
  • determinacja do napisania pracy doktorskiej,
  • umiejętność programowania w środowisku Matlab / Fortran / C++ będzie dodatkowym atutem,

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora UMG,
  • CV,
  • kserokopia posiadanych dyplomów i certyfikatów językowych,

ADRES KORESPONDENCYJNY: Uniwersytet Morski w Gdyni, Katedra Fizyki

                                                       ul. Morska 81-87, pok. C118    81-225 Gdynia

                                                       tel.: (48-58) 55 86 563 e-mail: h.toczek@wm.umg.edu.pl

DODATKOWE INFORMACJE:

  • w ramach zatrudnienia oferujemy pakiet medyczny dla pracowników oraz kartę Multisport,

Prosimy o umieszczenie na przesyłanych dokumentach klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych).

W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty oraz możliwość odwołania rekrutacji bez podania przyczyny.

Informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor UMG.