Instruktor stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Krosno
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o komunikacji społecznej i mediach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie e-biznes lub podobne,
  • co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu internetowego
  • bardzo dobra znajomość programów do grafiki rastrowej i wektorowej: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Ilustrator, Corel Draw,
  • bardzo dobra znajomość programów do prezentacji: Prezi, Video Scribe, Powtoons,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • znajomość zasad marketingu i promocji w mediach społecznościowych,
  • znajomość zasad marketingu interaktywnego,
  • współpraca z klientem zagranicznym,
  • doświadczenie w wystąpieniach publicznych (PR),
  • umiejętność budowy strategii marketingowej,
  • umiejętność budowania strategii długo oraz krótkoterminowych,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • doświadczenie w realizacji Strategii Odpowiedzialnego Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • organizacja imprez masowych oraz konferencji międzynarodowych,
  • dyspozycyjność – wykonywanie pracy w terminach wyznaczonych harmonogramem zajęć.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunku Marketing internetowy
  • aktywny udział w wydarzeniach organizowanych przez uczelnię

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie,
  • życiorys (CV),
  • kserokopia odpisu dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje.