Instruktor stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Jelenia Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

REKTOR
Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze
ogłasza konkurs na stanowisko instruktora (1 etat)
w Katedrze Nauk Medycznych
Wydziału Nauk Medycznych i Technicznych

DYSCYPLINA NAUKOWA: nauki medyczne, nauki o zdrowiu

SŁOWA KLUCZOWE: Podstawy pielęgniarstwa, Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne.

Nasze wymagania

  • Posiadanie co najmniej tytułu magistra pielęgniarstwa.
  • Posiadanie Prawa Wykonywania Zawodu Pielęgniarki.
  • Doświadczenie zawodowe uzyskane poza szkolnictwem wyższym w pracy w placówkach ochrony zdrowia zgodne z w/w dyscypliną. Przewidywane prowadzenie ćwiczeń w ramach Podstaw pielęgniarstwa i zajęć praktycznych z zakresu pielęgniarstwa pediatrycznego.

Mile widziane

  • Preferowani będą kandydaci deklarujący Karkonoską Akademię Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze jako podstawowe miejsce pracy..

Zakres obowiązków

  • Praca jako nauczyciel akademicki.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektor KANS w Jeleniej Górze.
  • CV.
  • Odpis dyplomu ukończenia studiów magisterskich.
  • Kopia Prawa Wykonywania Zawodu Pielęgniarki.
  • Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe uzyskane poza szkolnictwem wyższym w placówkach ochrony zdrowia (świadectwa pracy, certyfikaty, specjalizacje, kursy).