Instruktor stanowisko dydaktyczne

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu
  • Miejsce: Jarosław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra pielęgniarstwa oraz prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza,
  • posiadanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe ratownika medycznego,
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku ratownika medycznego,
  • posiadanie doświadczenia dydaktycznego w zakresie prowadzenia zajęć ze studentami kierunku ratownictwo medyczne, w tym zajęć laboratoryjnych z zakresu podstawowych zabiegów medycznych;

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych,
  • prowadzenie badań naukowych,
  • przygotowanie i realizacja grantów naukowych oraz komercyjnych,
  • aktywne uczestniczenie w pracach naukowych, dydaktycznych oraz organizacyjnych Zakładu;

Oferujemy

  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole,
  • możliwość pracy naukowej,
  • możliwość uzyskania dodatkowych gratyfikacji za prace twórcze tj. realizację grantów zewnętrznych oraz wewnętrznych mających na celu podnoszenie jakości kształcenia.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Ogłoszenie o konkursie na stanowisko instruktora w grupie pracowników dydaktycznych
  • Deklaracja przystąpienia do konkursu
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Klauzula zgody informacyjna dla kandydatów do pracy
  • Oświadczenie o niekaralności