Instruktor stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Bielsko-Bialski
  • Miejsce: Bielsko-Biała
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: Uniwersytet Bielsko-Bialski
MIEJSCOWOŚĆ: Bielsko-Biała
STANOWISKO: instruktor
DYSCYPLINA NAUKOWA: nauki o zdrowiu
DATA OGŁOSZENIA: 13.06.2024r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 12.07.2024r.
LINK DO STRONY: https://oferty-pracy.ubb.edu.pl/oferty-pracy
SŁOWA KLUCZOWE: pielęgniarstwo internistyczne

Nasze wymagania

  • Tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa
  • Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
  • Co najmniej roczne zatrudnienie w jednostce ochrony zdrowia o specjalności internistycznej lub pokrewnej
  • Udokumentowane doskonalenie zawodowe w postaci udziału w szkoleniach, seminariach, kursach, warsztatach

Zakres obowiązków

  • Oczekujemy od kandydatów zaangażowania w naukową i dydaktyczną aktywność Katedry Pielęgniarstwa.

Oferujemy

  • 13 pensja
  • ZFSŚ

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o pracę do Jego Magnificencji Rektora UBB
  • życiorys
  • kopie dyplomów
  • oświadczenie Kandydata o wyrażenie zgody na przetwarzanie przez UBB danych osobowych
  • oświadczenie Kandydata stwierdzające, że UBB będzie jego jedynym miejscem pracy w uczelni wyższej
  • oświadczenie wraz z treścią klauzuli informacyjnej

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Kandydaci proszeni są o złożenie wymaganych dokumentów w terminie do 12.07.2024 w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, Bielsko-Biała, ul. Willowa 2, budynek L, pok. 208, (tel. +48 /33/ 8279408).