Instruktor stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku to osoba, która:
• prowadzi ćwiczenia kliniczne ze studentami w Pracowni Umiejętności Położniczych z zakresu Podstaw opieki położniczej oraz Technik położniczych i prowadzenia porodu;
• prowadzi zajęcia praktyczne ze studentami w podmiotach leczniczych;
• ocenia aktywność studentów (wiedzę i umiejętności);
• przygotowuje materiały dydaktyczne w formie prezentacji ustnej, multimedialnej lub za pomocą aplikacji Teams, testów, egzaminów;
• doskonali formy dydaktyczne i metody weryfikacji metod kształcenia
• uczestniczy w pracach organizacyjnych Jednostki i Uczelni;
• ustawicznie zwiększa swoje kompetencje w trakcie pracy zawodowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie – magister położnictwa
  • prawo wykonywania zawodu położnej;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • znajomość MsOffice.

Zakres obowiązków

  • prowadzi ćwiczenia kliniczne ze studentami w Pracowni Umiejętności Położniczych z zakresu Podstaw opieki położniczej oraz Technik położniczych i prowadzenia porodu;
  • prowadzi zajęcia praktyczne ze studentami w podmiotach leczniczych;
  • ocenia aktywność studentów (wiedzę i umiejętności);
  • przygotowuje materiały dydaktyczne w formie prezentacji ustnej, multimedialnej lub za pomocą aplikacji Teams, testów, egzaminów;
  • doskonali formy dydaktyczne i metody weryfikacji metod kształcenia
  • uczestniczy w pracach organizacyjnych Jednostki i Uczelni;
  • ustawicznie zwiększa swoje kompetencje w trakcie pracy zawodowej.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej organizacji w formie umowy o pracę, z długoterminową perspektywą,
  • dodatkową „13" pensję;
  • dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych (tzw. „wczasy pod gruszą"), do wypoczynku dla dzieci (obozy/kolonie/półkolonie) oraz do karty sportowej dla Ciebie i rodziny;
  • dofinansowanie do zakupu okularów oraz abonamentów parkingowych;
  • dodatkowe dni wolne;
  • elastyczne godziny pracy;
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie;
  • preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • spotkania integracyjne;
  • przyjazne środowisko pracy.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • życiorys naukowy;
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;
  • spis publikacji z uwzględnieniem punktacji naukowej potwierdzony własnoręcznym podpisem
  • wyniki osiągnięte w dotychczasowej karierze: mobilność kandydata, pozyskiwane granty, prowadzone badania, działania innowacyjne, otwartość na przedsiębiorczość i praktyczny aspekt badań naukowych;
  • skany dyplomów potwierdzających wykształcenie;
  • skan certyfikatu lub zaświadczenia wydanego przez Centrum Nauczania Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, potwierdzającego znajomość języka obcego, ze wskazaniem poziomu zaawansowania oraz okresu jego ważności;
  • oświadczenie o niekaralności.