Instruktor stanowisko dydaktyczne

Instytut Kultury Fizycznej i Zdrowia
Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
  • Miejsce: Racibórz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Nasze wymagania

  • tytuł magistra pielęgniarstwa
  • ukończona specjalizacja z zakresu pielęgniarstwa pediatrycznego
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć na uczelni wyższej i poza szkolnictwem wyższym, w placówkach ochrony zdrowia
  • deklaracja zatrudnienia w uczelni jako podstwowym miejscu pracy

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych zaliczanych do pensum i zajęć w godzinach ponadwymiarowych zgodnie z ustawą
  • okresowe sprawdzanie efektów uczenia (egzaminy, zaliczenia, kolokwia)
  • pełnienie dyżurów dydaktycznych (konsultacje)
  • opieka nad studentami przygotowującymi prace zaliczeniowe i semestralne
  • sporządzanie obowiązującej nauczyciela akademickiego dokumentacji toku studiów

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • odpis dyplomu
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji
  • oświadczenie o spełnianiu wymagań art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • życiorys zawodowy i informacje o dorobku naukowym
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumentację konkursową prosimy przesłać do dnia 06.09.2024 r. na adres:
    - Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu, ul. Akademicka 1
    47-400 Racibórz
    - lub na adres e-mail: marzena.oswiecimka@akademiarac.edu.pl