Instruktor stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Architektury Wnętrz i Scenografii
Akademia Sztuki w Szczecinie
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra/magistry w dziedzinie sztuk plastycznych,
  • posiadanie wiedzy z zakresu architektury wnętrz,
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu architektury wnętrz,
  • znajomość programów do modelowania 3D (Blender, Twinmotion, ArchiCAD i inne),
  • znajomość języka obcego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z indywidualnym przydziałem,
  • obowiązki poza dydaktyczne przydzielone przez Dziekana Wydziału oraz Kierownika Katedry,
  • prowadzenie konsultacji dla studentów.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgłoszenie udziału w konkursie,
  • życiorys zawodowy i kwestionariusz osobowy,
  • odpis dyplomu magistra,
  • CV zawierające udokumentowane doświadczenie zawodowe w dziedzinie architektury wnętrz,
  • portfolio wykazujące dotychczasowy dorobek zawodowy i artystyczny,
  • oświadczenie w trybie art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższymi nauce,
  • wszelkie dodatkowe informacje (w formie dokumentów lub publikacji, które mogą mieć znaczenie w ocenie dodatkowych umiejętności związanych z rozstrzygnięciem konkursu).