Instruktor stanowisko dydaktyczne

Wydział Kompozycji, Dyrygentury, Wokalistyki, Teorii Muzyki i Edukacji Artystycznej
Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki muzyczne

Opis stanowiska

REKTOR
Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu
ogłasza przesłuchania konkursowe dla pianistów-akompaniatorów
na stanowisko instruktora (umowa na zastępstwo)
Akademii Muzycznej w dziedzinie sztuki, w specjalności dyrygentura
w Instytucie Dyrygentury
na Wydziale Kompozycji, Dyrygentury, Wokalistyki, Teorii Muzyki i Edukacji Artystycznej

Nasze wymagania

  • Spełnienie wymogów określonych w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r., poz. 1668, dalej „Ustawa”)
  • Ukończone studia magisterskie
  • Doświadczenie w pracy pianisty-akompaniatora
  • Dyspozycyjność czasowa

Zakres obowiązków

  • Akompaniament podczas przedmiotu głównego z dyrygentury symfonicznej i operowej (umowa zastępstwo)

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Podanie – deklaracja zgłoszenia udziału w przesłuchaniu
  • 2. Kwestionariusz osobowy
  • 3. CV
  • 4. Dyplom ukończenia studiów wyższych z tytułem magistra sztuki
  • 5. Oświadczenie o spełnieniu wymogów określonych w art. 113 ust. 1 Ustawy, w tym spełniania wymogów określonych w art. 20 ust. 1 pkt 1-3 Ustawy (pełna zdolność do czynności prawnych, prawa publiczne, niekaralność za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe)