instruktor praktyk stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Krosno
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie na kierunku Pielęgniarstwo,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza,
  • minimum roczna praktyka zawodowa na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność posługiwania się pakietem Office,
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i rozwoju naukowego,
  • gotowość do zatrudnienia w PANS w Krośnie jako podstawowym miejscu pracy,
  • dyspozycyjność – wykonywanie pracy w terminach wyznaczonych harmonogramem zajęć.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunku Pielęgniarstwo
  • aktywny udział w wydarzeniach organizowanych przez uczelnię

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie,
  • życiorys (CV),
  • kserokopia odpisu dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • prawo wykonywania zawodu,
  • dokumenty potwierdzające staż pracy,
  • dokumenty potwierdzające dodatkowe wymagania.