ADIUNKT w grupie pracowników badawczych

Wydział Zarządzania Sportem i Turystyką
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
  • Miejsce: Katowice
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

REKTOR Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
ogłasza konkurs (nr ref. AWF/14/2022) na stanowisko ADIUNKTA w grupie pracowników dydaktycznych
w Katedrze Teorii Zarządzania Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką.

Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające wymogi określone wymagania art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U.2022.574 z późń. zm.).

Kandydat przystępujący do konkursu powinien posiadać:

  • stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk społecznych, nauk o zarządzaniu i jakości lub ekonomia i finanse;
  • doświadczenie zawodowe z zakresu rachunkowości finansowej, marketingu lub konsultingu;
  • dorobek naukowy (recenzowane publikacje naukowe, w szczególności z obszaru sportu);
  • biegłą znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość języka angielskiego na potrzeby realizacji procesu dydaktycznego;
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych.

Dodatkowym atutem kandydata będą:

  • doświadczenie zawodowe zdobyte w instytucjach i organizacjach sportowych w obszarze zarządzania strukturami sportowymi, zarządzania obiektem sportowym, organizacji wydarzeń sportowych, organizacji procesu szkolenia sportowego;
  • doświadczenie zawodowe z zakresu rachunkowości finansowej, marketingu lub konsultingu branży sportowej;
  • ukończone studia podyplomowe z zakresu menedżmentu sportowego, rachunkowości finansowej, marketingu lub konsultingu;
  • ukończone krajowe i międzynarodowe kursy i szkolenia z zakresu sportu;
  • sportowe uprawnienia trenerskie i instruktorskie;
  • znajomość (w mowie i piśmie) drugiego języka obcego na potrzeby realizacji procesu dydaktycznego;
  • nagrody otrzymane za działalność w środowisku sportowym lub za popularyzowanie aktywności fizycznej wśród społeczności lokalnej;
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole oraz w przyjaznej uczelnianej atmosferze;
  • różnorodność zadań i wyzwań, rozwój zawodowy;
  • świadczenia socjalne;
  • możliwość korzystania z obiektów sportowych uczelni.

Kandydat przystępujący do konkursu powinien przedłożyć następujące dokumenty:

  • zgłoszenie do konkursu adresowane do Rektora AWF Katowice;
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk na stronie uczelni);
  • klauzulę informacyjną dla kandydata w postępowaniu konkursowym RODO (druk na stronie uczelni);
  • oświadczenie art. 113 ustawy – czynności prawne (druk na stronie uczelni);
  • oświadczenie art. 118 ustawy – bezpośrednia podległość służbowa (druk na stronie uczelni);
  • oświadczenie art. 120 ustawy – AWF Katowice jako podstawowe miejsce pracy (druk na stronie Uczelni);
  • dokumenty potwierdzające posiadanie wymaganych kwalifikacji (w tym dyplomy);
  • CV wraz z informacją o dotychczasowym przebiegu zatrudnienia wraz z wykazem osiągnięć badawczo-naukowych oraz planem rozwoju naukowego i wykazem osiągnięć dydaktycznych.

Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia, ostateczną decyzję o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę na czas określony lub nieokreślony podejmuje Rektor AWF Katowice.

Uczelnia zastrzega sobie prawo odwołania konkursu bez podania przyczyny.

Dokumentację konkursową prosimy przesłać do dnia 31.08.2022 r. na adres: Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, Dziekanat Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką (z dopiskiem KONKURS), 40-065 Katowice, ul. Mikołowska 72A, lub na adres e-mail: oferty-pracy@awf.katowice.pl

Rozstrzygnięcie konkursu do dnia 20.09.2022 r.