asystent – pracownik dydaktyczny

Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki
Politechnika Świętokrzyska
  • Miejsce: Kielce
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

            Planowana tematyka badawcza obejmuje następujące zagadnienia: systemy internetowe, big data, uczenie maszynowe, przetwarzanie równoległe i rozproszone. Kandydat powinien być przygotowany do prowadzenia zajęć z zakresu projektowania aplikacji internetowych, inżynierii systemów informacyjnych, programowania komputerów.

Wymagany tytuł zawodowy co najmniej magistra z zakresu Informatyki. Kandydat powinien wykazać się dobrą znajomością  języka angielskiego, w przypadku obcokrajowców – również biegła znajomość języka polskiego. Doświadczenie zawodowe w zakresie programowania systemów informacyjnych, w szczególności związane ze znajomością uczenia maszynowego oraz technologii Big Data  będzie dodatkowym atutem.

TERMIN SKŁADANIA OFERT:  30.08.2021