Kierownik stanowisko badawczo-dydaktyczne

Klinika Onkologii i Chorób Piersi
Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

1. Działania zgodnie z obowiązującymi normami prawa, kierowanie samodzielnie powierzonym zakresem prac w taki sposób, aby zapewnić realizację zadań statutowych CMKP.
2. Odpowiedzialność za właściwą dyscyplinę pracy podwładnych oraz właściwą realizację statutowej działalności naukowej i dydaktycznej, w tym również w powiązaniu z udzielaniem świadczeń zdrowotnych w kierowanej jednostce.

Nasze wymagania

  • tytuł naukowy profesora lub stopień naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych
  • specjalizacja w dziedzinie onkologii klinicznej, chorób wewnętrznych
  • osiągnięcia w pracy naukowej, dydaktycznej, klinicznej i organizacyjnej
  • spełnianie wymogów przewidzianych dla nauczyciela akademickiego określonych w § 20 ust. 7 statutu CMKP (Zał. do Uchwały Nr 189 Rady Naukowej CMKP z dn. 26.06.2019 r.).

Zakres obowiązków

  • Działania zgodnie z obowiązującymi normami prawa, kierowanie samodzielnie powierzonym zakresem prac w taki sposób, aby zapewnić realizację zadań statutowych CMKP
  • Odpowiedzialność za właściwą dyscyplinę pracy podwładnych oraz właściwą realizację statutowej działalności naukowej i dydaktycznej, w tym również w powiązaniu z udzielaniem świadczeń zdrowotnych w kierowanej jednostce.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Podanie o powierzenie funkcji objętej konkursem
  • 2. Deklaracja wyboru CMKP jako podstawowego miejsca zatrudnienia w rozumieniu ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce w przypadku wygrania konkursu.
  • 3. Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych, o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie albo za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie.
  • 4. Życiorys z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej.
  • 5. Dokumenty potwierdzające dorobek naukowy, dydaktyczny, kliniczny i organizacyjny oraz prawo wykonywania zawodu medycznego.
  • 6. Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe do objęcia danej funkcji.
  • 7. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego z siedzibą w Warszawie, ul. Marymoncka 99/103, 01-813 Warszawa w celu niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego. Podanie danych wykraczających poza zakres wymagany KP jest dobrowolne przy czym podanie ich i nie wyrażenie zgody na przetwarzanie uniemożliwi udział w postępowaniu rekrutacyjnym. Przyjąłem/przyjęłam do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem”.
  • 8. Oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych przez CMKP wg wzoru: „Oświadczam, iż zapoznałem/am się z informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie”.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Zgłoszenia należy przesyłać na adres:
    Dział Spraw Osobowych i Płac
    ul. Marymoncka 99/103
    01-813 Warszawa
    (tel. 022 5693 741) z dopiskiem „KONKURS”

    do dnia 6 maja 2024 r. (decyduje data wpływu do CMKP).