Kierownik inne stanowisko

Centrum Badań Omicznych
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora z zakresu biologii medycznej ze specjalizacją biochemia
  • tytuł zawodowy magistra z zakresu biotechnologii
  • minimum 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć na uczelni wyższej
  • osiągnięcia zawodowe w dziedzinie naukowej, dydaktycznej i kształcenia młodej kadry naukowej oraz kierowaniu zespołami badawczymi

Zakres obowiązków

  • kierowanie Centrum Badań Omicznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie
  • oświadczenie kandydata o zapoznaniu się i akceptacji treści „Regulaminu postępowania konkursowego na wybór kierowników w jednostkach wydziałowych oraz ogólnouczelnianych”
  • życiorys z uwzględnieniem pracy zawodowej w tym pracy badawczej i dydaktycznej
  • odpis dokumentu potwierdzającego uzyskanie stopnia doktora
  • spis publikacji z uwzględnieniem punktacji określonej i potwierdzonej przez Bibliotekę Główną UMW
  • informację o działalności w zakresie kształcenia młodej kadry naukowej
  • proponowany program rozwoju jednostki, której dotyczy konkurs
  • deklarację w sprawie podstawowego zatrudnienia zgodnie z art. 120 ust. 2 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • oświadczenie o braku przesłanek w myśl art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t.j. Dz.U. 2023, poz. 742 ze zm.)
  • ewentualne referencje lub opinie dotyczące pracy badawczej i dydaktycznej
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnych kategorii, zawartych w przedkładanych dokumentach”– jeżeli w składanych dokumentach podane są dane szczególnej kategorii, np. dotyczące zdrowia
  • w przypadku osób niebędących pracownikami Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu kandydaci mogą przedłożyć następujące dokumenty: zaświadczenia potwierdzające odbycie staży zagranicznych trwających minimum jeden miesiąc, poświadczające dotychczasowe osiągnięcia dydaktyczne, prowadzenie studiów w języku obcym, kierowanie grantem naukowym, promotorstwo lub promotorstwo pomocnicze przewodów doktorskich, opracowanie wzoru użytkowego lub patentu, zaświadczenia o uzyskanych nagrodach.

Weź udział w rekrutacji

  • Dział Spraw Pracowniczych/ Zespół ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi
    ul. Marcinkowskiego 2-6, 50-368 Wrocław
    p. 110, II p