wykładowca

WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU
Akademia Nauk Stosowanych w Koninie
  • Miejsce: Konin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko wykładowcy na Wydziale Nauk o Zdrowiu PWSZ w Koninie.

SŁOWA KLUCZOWE: podstawy pielęgniarstwa, pierwsza pomoc, ratownictwo medyczne.

WYMAGANIA, KTÓRE POWINIEN SPEŁNIAĆ KANDYDAT:

·         tytuł zawodowy magister pielęgniarstwa,

·         deklaracja, że PWSZ w Koninie będzie dla kandydata podstawowym miejscem pracy,

·         dorobek zawodowy/naukowy w zakresie pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego, czynników determinujących zdrowie, pielęgniarstwa internistycznego, pielęgniarstwa kardiologicznego, pomocy społecznej,

·         doświadczenie zawodowe zdobyte poza szkolnictwem wyższym w zakresie pielęgnowania osób z niepełnosprawnością, doświadczenie w zakresie opieki długoterminowej,

·         znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym pracę dydaktyczną,

·         dyspozycyjność (obecność minimum 3 dniu w tygodniu w PWSZ w Koninie).