Assystent badawczo-dydaktyczny/Research and teaching assistant

Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki, Katedra Technologii Środowiskowych
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Opis stanowiska

Katedry Technologii Środowiskowych Politechniki Krakowskiej zatrudni w trybie konkursu asystenta badawczo-dydaktycznego spełniającego poniższe warunki:

– Ukończone studia wyższe na kierunku biologia, mikrobiologia, biochemia, biotechnologia lub pokrewnym

– Uzyskany stopień naukowy doktora w dyscyplinie nauki biologiczne lub inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka (dopuszcza się przedstawienie oświadczenia kandydata o uzyskaniu tego stopnia po terminie składania zgłoszeń, ale przed podjęciem pracy)

–  Dorobek naukowy w zakresie mikrobiologii potwierdzony publikacjami w recenzowanych czasopismach naukowych i/lub udziałem w projektach badawczych

–  Doświadczenie w prowadzeniu laboratoryjnych badań mikrobiologicznych

–   Dobra znajomość języka angielskiego (dla obcokrajowców także języka polskiego)

Zatrudnienie na pełny etat na okres 1 roku, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślny. Szczegółowe informacje w załączonym ogłoszeniu oraz pod adresem email : jmikosz@pk.edu.pl.