Profesor uczelni

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej
Uniwersytet Jagielloński
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko profesora uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Instytucie Przedsiębiorczości (w Katedrze E-Przedsiębiorczości i Innowacji) na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113,116 ust. 2 pkt. 2) ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz zgodnie z § 163 Statutu UJ odpowiadają następującym kryteriom kwalifikacyjnym:

1) posiadają co najmniej stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości;

2) posiadają znaczące i twórcze osiągnięcia w pracy naukowej, zawodowej lub artystycznej;

3) posiadają osiągniecia w pracy organizacyjnej;

4) posiadają osiągnięcia w pracy dydaktycznej;

5) posiadają dorobek naukowy w zakresie: rozwój organizacji, zarządzanie projektami, zarządzanie ryzykiem, zastosowanie modeli fizyki matematycznej w zarządzaniu, zagadnienia ekonomiczno-prawne w zarządzaniu;

6) znajomość języków obcych: niemieckiego i angielskiego;

7) posiadają doświadczenie dydaktyczne w zakresie przedmiotów dotyczących nauk o zarządzaniu i jakości.