dydaktyczne / wykładowca

  • Miejsce: Krosno
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu

Opis stanowiska

Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
ogłasza konkurs
na stanowisko wykładowcy w Zakładzie Pielęgniarstwa

Wymagania stawiane kandydatom:
•ukończone studia magisterskie na kierunku położnictwo,
•aktualne prawo wykonywania zawodu położnej/położnego,
•doświadczenie zawodowe na stanowisku położnej/położnego,
•specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa położniczego, ginekologicznego i/lub położniczo-ginekologicznego,
•doświadczenie w pracy dydaktycznej ze studentami,
•ukończony kurs instruktora w zakresie symulacji medycznej,
•udokumentowany udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach z zakresu nauk medycznych/nauk o zdrowiu,
•znajomość języka angielskiego,
•umiejętność posługiwania się pakietem Office,
•gotowość do zatrudnienia w KPU w Krośnie jako podstawowym miejscu pracy,
•gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i rozwoju naukowego,
•dyspozycyjność – wykonywanie pracy w terminach wyznaczonych harmonogramem zajęć.
Wymagane dokumenty:
podanie,
życiorys (CV),
kserokopia odpisu dyplomu ukończenia studiów wyższych,
prawo wykonywania zawodu,
dokumenty potwierdzające staż pracy,
dokumenty potwierdzające dodatkowe wymagania.
Wymogiem koniecznym jest załączenie podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik poniżej).

Dokumenty należy składać do 30 września 2021 r. w Dziale Kadr w godz. od 8ºº – 15ºº lub przesłać na adres KPU w Krośnie, Rynek 1, 38-400 Krosno lub na adres: marzena.filar@kpu.krosno.pl z dopiskiem „Konkurs na stanowisko wykładowcy w Zakładzie Pielęgniarstwa”. Decyduje data wpływu do Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.
Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 13 43 755 37.

Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.