Dziekan

praca@wsaib.pl
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni
  • Miejsce: Lębork
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Mając na celu dalszy, intensywny rozwój, Rektor Uczelni E. Kwiatkowskiego w Gdyni ogłasza konkurs na stanowisko Dziekana Wydziału Zarządzania i Bezpieczeństwa Filii w Lęborku.

Oczekiwania:

 − stopień naukowy doktora lub doktora habilitowanego,

− wskazane jest doświadczenie praktyczne związane z zarządzaniem zespołami,

− znajomość unormowań z zakresu prawa o szkolnictwie wyższym i nauce,

− wiedza i predyspozycje dydaktyczne do prowadzenia zajęć.

Zakres realizowanych zadań :

− Prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz realizowanie działalności naukowej;

− Zapewnianie prawidłowej organizacji procesu kształcenia , w szczególności w zakresie:

▪ obsady zajęć dydaktycznych,

▪ tworzenia propozycji specjalistycznych pracowni dedykowanych oraz oprogramowania wykorzystywanego do zajęć

▪ współpraca z Kierownikiem Biblioteki w zakresie poszerzania księgozbioru;

− Koordynacja procesu ewaluacji jakości kształcenia,

− Współpraca z jednostkami administracji Uczelni w zakresie organizacji procesu dydaktycznego.

Wykaz dokumentacji aplikacyjnej

 − podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora WSAiB

− życiorys, − kopia dyplomu/ów uzyskania stopnia naukowego,

− wykaz osiągnięć w sferze nauki: prac opublikowanych i przyjętych do druku, zrealizowanych projektów badawczych, organizacji konferencji i wystąpień naukowych,

 − informacja o doświadczeniu zawodowym,

− oświadczenie kandydatki/kandydata, że:

▪ nie została/został ukarana/ukarany karą dyscyplinarną w postaci: wydalenia z pracy w uczelni z zakazem wykonywania pracy w uczelniach, na okres od 6 miesięcy do 5 lat, pozbawienia prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego na okres 10 lat;

▪ ma pełną zdolność do czynności prawnych;

▪ korzysta w pełni z praw publicznych;

▪ nie była/był skazana/skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail: praca@wsaib.pl

Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami