Lektor stanowisko dydaktyczne

Akademia Sztuki Wojennej
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Nasze wymagania

  • Autoreferat przedstawiający przebieg pracy zawodowej, doświadczenie dydaktyczne, w tym prowadzenie zajęć w formie zdalnej.
  • Zaświadczenie o prowadzeniu zajęć z języka angielskiego na wyższej uczelni
  • Odpis dyplomu potwierdzającego wyższe wykształcenie (studia drugiego stopnia) w zakresie filologii angielskiej lub lingwistyki stosowanej.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych właściwie przygotowanych pod względem merytorycznym i metodycznym w wymiarze rocznym określonym w Regulaminie pracy
  • Udział w opracowaniu programów kształcenia oraz materiałów dydaktycznych
  • Przygotowanie i prowadzenie testów kwalifikacyjnych, egzaminów, zaliczeń oraz sprawdzianów wiedzy wynikających z programu nauczania
  • Udział w planowanych naradach i odprawach studyjnych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Oświadczenie, że Akademia Sztuki Wojennej będzie podstawowym miejscem zatrudnienia.
  • Oświadczenie dotyczące zdolności do czynności prawnych, niekaralności i korzystania z praw publicznych.
  • Oświadczenie dotyczące pokrewieństwa z bezpośrednim przełożonym.
  • Podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Podanie do Rektora-Komendanta o zatrudnienie w Akademii Sztuki Wojennej.