Lektor stanowisko dydaktyczne

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych
  • Miejsce: Białystok
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magistra filologii angielskiej lub lingwistyki stosowanej
  • doświadczenie dydaktyczne w pracy ze studentami w szkole wyższej
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego specjalistycznego w zakresie nauk humanistycznych, ścisłych, społecznych i ekonomicznych
  • doświadczenie w obsłudze platform używanych w nauczaniu zdalnym
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków

  • kształcenie i wychowywanie studentów lub uczestniczenie w kształceniu doktorantów
  • inne prace związane z procesem dydaktycznym
  • obowiązki organizacyjne

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do Rektora
  • życiorys
  • kwestionariusz osobowy
  • dokument poświadczający uzyskanie tytułu zawodowego magistra filologii angielskiej lub lingwistyki stosowanej – oryginał do wglądu lub uwierzytelniona kopia
  • opis dorobku dydaktycznego i organizacyjnego
  • oświadczenie, że Uniwersytet w Białymstoku będzie podstawowym miejscem pracy
  • oświadczenie o spełnianiu wymogów określonych w art. 113 ust. 1 Ustawy z dn. 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym oraz klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z RODO