Lektor stanowisko dydaktyczne

Jagiellońskie Centrum Językowe
Uniwersytet Jagielloński
  • Miejsce: KRAKÓW
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Lektor języka angielskiego

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magistra, magistra inżyniera lub tytuł równorzędny w zakresie filologii angielskiej,
  • przygotowanie do prowadzenia pracy dydaktycznej.

Mile widziane

  • dorobek zawodowy
  • doswiadczenie w tworzeniu autorskich materiałów dydaktycznych

Zakres obowiązków

  • Załącznik nr 1 do Regulaminu pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego – Wzory zakresu zadań i obowiązków nauczyciela akademickiego
  • Nauczanie języka angielskiego jako obcego studentów UJ na wielu kierunkach studiów

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgodnie z załączoną informacją o konkursie

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • przesyłką pocztową na adres ul. Ingardena 3, 30-060 Kraków z adnotacją konkurs lektor język angielski lub osobiście w Sekretariacie JCJ, pokój 226, ul. Ingardena 3, 30-060 Kraków