Lektor stanowisko dydaktyczne

Dział Spraw Pracowniczych
Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
IM. BRONISŁAWA CZECHA W KRAKOWIE

ogłasza konkurs na stanowisko lektora
(grupa pracowników dydaktycznych)
w Studium Języków Obcych

Wymiar czasu pracy: pełen etat
Ilość etatów: 2 etaty

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – dyplom ukończenia filologii angielskiej z tytułem magistra
  • doświadczenie w nauczaniu
  • znajomość słownictwa specjalistycznego z zakresu kierunków prowadzonych na Akademii Wychowania Fizycznego

Zakres obowiązków

  • Praca dydaktyczna ze studentami AWF

Oferujemy

  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę z możliwością rozwoju naukowego na nowoczesnej uczelni. Umowa opracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • pisemne oświadczenie o przystąpieniu do konkursu;
  • oświadczenie kandydata, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku 1 ;
  • życiorys;
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych;
  • oświadczenie stwierdzające, że AWF w Krakowie będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu;
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.