Lektor stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 4700 zł brutto
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Lektor języka chińskiego w grupie pracowników dydaktycznych w Zakładzie Sinologii Wydziału Orientalistycznego UW

Nasze wymagania

  • • Stopnia magistra
  • • Natywnej znajomość języka chińskiego,
  • • Potwierdzonych kompetencji w dziedzinie nauczania języka chińskiego jako języka obcego (dyplom uczelni, dyplomy ukończonych kursów specjalistycznych, itp.),
  • • Potwierdzonego doświadczenia w nauczaniu języka chińskiego jako języka obcego na poziomie uniwersyteckim
  • • Listu polecającego,

Zakres obowiązków

  • • zajęcia dydaktyczne w Zakładzie Sinologii Wydziału Orientalistycznego

Oferujemy

  • oferujemy pracę w przyjemnej atmosferze
  • oferujemy pracę w prestiżowym środowisku akademickim

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Lista dokumentów podana w ogłoszeniu