Lektor stanowisko dydaktyczne

Akademia Sztuki Wojennej
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Nasze wymagania

  • doświadczenie dydaktyczne, w tym prowadzenie zajęć w formie zdalnej
  • wyższe wykształcenie (studia drugiego stopnia) w zakresie filologii angielskiej lub lingwistyki stosowanej.

Zakres obowiązków

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych właściwie przygotowanych pod względem merytorycznym i metodycznym w wymiarze rocznym określonym w Regulaminie pracy w grupach studenckich i na kursach wojskowych,
  • udział w semestralnych sesjach egzaminacyjnych oraz komisjach doktorskich,
  • pełnienie dyżurów dydaktycznych (konsultacji)( zgodnie z planem ustalonym dla danego semestru,
  • przygotowywanie analiz i opinii w zakresie realizowanego programu kształcenia i proponowanie zmian w tym zakresie,
  • przygotowywanie materiałów dydaktycznych,
  • opracowywanie i udostępnianie studentom sylabusów,
  • udział w opracowywaniu i aktualizowaniu programów studiów.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do Rektora o zatrudnienie w Akademii Sztuki Wojennej.
  • CV przedstawiające przebieg pracy zawodowej, doświadczenie dydaktyczne, w tym prowadzenie zajęć w formie zdalnej.
  • Odpis dyplomu potwierdzającego wyższe wykształcenie (studia drugiego stopnia) w zakresie filologii angielskiej lub lingwistyki stosowanej.
  • Oświadczenie, że Akademia Sztuki Wojennej będzie podstawowym miejscem zatrudnienia.
  • Oświadczenie dotyczące zdolności do czynności prawnych, niekaralności i korzystania z praw publicznych.
  • Oświadczenie dotyczące pokrewieństwa z bezpośrednim przełożonym.
  • Podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • W przypadku osób niebędących obywatelami Polski wymagane jest posiadanie pozwolenia na pracę na terenie naszego kraju oraz znajomość języka polskiego na poziomie minimum B1 zgodnie z ESOKJ.