Lektor stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Prowadzenie zajęć dydaktycznych z języka angielskiego specjalistycznego technicznego i biznesowego

Nasze wymagania

  • tytuł mgr filologii angielskiej, umiejętność pracy na Platformie Moodle
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność

Mile widziane

  • znajomość drugiego języka, doświadczenie w zdalnym nauczaniu

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z jezyka angielskiego ze studentami Politechniki Gdańskiej
  • udział w organizacji procesu dydaktycznego, doskonalenie form i metod pracy dydaktycznej

Oferujemy

  • pracę w jednej z wiodących uczelni technicznych w Polsce,stabilne warunki zatrudnienia, dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+, szkolenia wewnetrzne, dostęp do uczelnianej biblioteki
  • pracę w dobrze skomunikowanum miejscu

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV, kopia dyplomu ukończenia studiów magisterskich