Lektor stanowisko dydaktyczne

Studium Języków Obcych
Akademia Tarnowska
  • Miejsce: Tarnów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

konkurs na stanowisko lektora języka angielskiego w Studium Języków Obcych w pełnym wymiarze czasu pracy

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego i angielskiego (poziom C2 ESOKJ)
  • tytuł zawodowy magistra filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej
  • doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na uczelni minimum 10 lat
  • doświadczenie w organizacji imprez ogólnouczelnianych
  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych ze studentami z niepełnosprawnościami
  • umiejętność obsługi platform edukacyjnych
  • przy przyjęciu będą preferowane osoby, które zadeklarują AT jak pierwsze miejsce pracy

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych i prac organizacyjnych Studium Języków Obcych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  • kwestionariusz osobowy
  • kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe
  • wykaz dorobku naukowego i osiągnięć dydaktycznych
  • oświadczenie o pierwszym miejscu pracy
  • informacja o zamiarze wykonywania dodatkowego zatrudnienia
  • oświadczenie o niekaralności

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Akademia Tarnowska, ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów