Lektor języka angielskiego stanowisko dydaktyczne

Studium Języków Obcych
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Studium Języków Obcych Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie poszukuje dwóch pracowników na stanowisko lektora języka angielskiego. Przewidywany termin rozpoczęcia pracy od 1 października 2024 r.

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magistra filologii angielskiej z uprawnieniami pedagogicznymi;
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej jako lektor języka angielskiego;
  • biegła znajomość obsługi komputera ( w tym pakietu MS office, poczty elektronicznej) oraz innych urządzeń biurowych.

Mile widziane

  • znajomość pracy w systemie USOS, MS Teams;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka (niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego);
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność i poczucie odpowiedzialności, umiejętności organizacyjne.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na studiach pierwszego i drugiego stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym;
  • przeprowadzanie testów, zaliczeń i egzaminów końcowych;
  • prowadzenie konsultacji dla studentów;
  • przygotowywanie materiałów dydaktycznych;
  • współorganizacja cyklicznych wydarzeń w SJO (konkursy, olimpiady, egzaminy zewnętrzne, itp.;
  • sporządzanie i prowadzenie obowiązującej dokumentacji.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego;
  • dostęp do infrastruktury badawczej;
  • benefity w postaci m.in. Karty Multisport, zajęć sportowych, możliwość skorzystania z pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego;
  • dodatkowe świadczenia socjalne.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV;
  • wypełniony kwestionariusz osobowy; https://bso.urk.edu.pl/zasoby/77/kwestionariusz_kandydat.pdf
  • kopie dyplomów ukończenia studiów i certyfikatów;
  • kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje np. kursy szkolenia;
  • wypełniona i podpisana klauzula informacji RODO dla kandydatów do pracy, https://iod.urk.edu.pl/zasoby/184/klauzula_art13_rekrutacja_pracownikow.pdf

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • dokumenty prześlij na adres:
    Aleja Mickiewicza 21
    31-120 Kraków
    adnotacja :Konkurs na stanowisko lektora języka angielskiego w SJO
    lub pocztą elektroniczną na adres: j.sjo@urk.edu.pl , tytuł: Konkurs na stanowisko lektora języka angielskiego w SJO