adiunkt – nauki o zarządzaniu stanowisko dydaktyczne

uczelnia@ahe.lodz.pl
Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

PROFIL GRUPY PRACOWNIKÓW: Dydaktyk

DYSCYPLINA NAUKOWA: Nauki o zarządzaniu i jakości

SŁOWA KLUCZOWE: zarządzanie, dydaktyka, pierwszy etat.

DOKUMENTY NALEŻY ZŁOŻYĆ:
mailowo na adres: uczelnia@ahe.lodz.pl

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zastrzega sobie prawo do zakończenia konkursu bez wyłaniania Kandydata.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasze wymagania

  • tytuł/ stopień dr lub dr hab. w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, dziedzinie nauki społeczne
  • (preferowane obszary zainteresowań badawczych: podstawy nauki o przedsiębiorstwie, logistyka, marketing, zarządzanie jakością, zarządzanie projektami i procesami, metodyki zwinne w zarządzaniu projektami, kontrola zarządcza w organizacjach, audyt wewnętrzny, zarządzanie innowacjami i transfer technologii, finanse i rachunkowość przedsiębiorstw oraz pokrewne.
  • dorobek naukowy w ww. dziedzinach: monografie i artykuły w czasopismach punktowanych z listy MEN, udział w polskich i międzynarodowych konferencjach i wydarzeniach naukowych, projektach badawczych etc
  • dorobek dydaktyczny i gotowość do prowadzenia zajęć dydaktycznych (w trybie stacjonarnym oraz w formie e-learningu)

Mile widziane

  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotów związanych z zarządzaniem

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • wykaz publikacji z ostatnich 5 lat (prośba o podanie liczby punktów ministerialnych za każdą publikację),
  • kwestionariusz osobowy, oświadczenie o dziedzinie i dyscyplinie, oświadczenie, że AHE w Łodzi będzie podstawowym miejscem pracy, dokumenty poświadczające uzyskanie stopnia naukowego doktora, dokumenty potwierdzające dorobek praktyczny,
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.