specjalista ds. badań

Wydział Elektrotechniki i Informatyki, Katedra Napędów i Maszyn Elektrycznych
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia:
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

Opis stanowiska

Rektor Politechniki Lubelskiej
ogłasza
KONKURS OTWARTY NA STANOWISKO

SPECJALISTA DS. BADAŃ

w projekcie: „Innowacyjny, modułowy, mobilny magazyn energii pozwalający na pracę w systemach AC i DC wyposażony w moduły służące do zarządzania zasobami OZE i profilem zasilania przedsiębiorstw” o numerze POIR.01.01.01-00-0091/21

Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające warunki określone w Ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2023 r. poz. 742) i Statucie Politechniki Lubelskiej.

wymiar czasu pracy: 0,5 etatu

okres zatrudnienia: 4 miesiące

stanowisko: specjalista ds. badań III

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie: minimum tytuł zawodowy inżyniera w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych;
  • udokumentowane doświadczenie w projektowaniu szaf automatyki przemysłowej, szaf elektrycznych i sterowniczych oraz instalacji fotowoltaicznych;
  • doświadczanie w rysowaniu modeli 3D w programach specjalistycznych typu SolidWorks;
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych;
  • doświadczenie w modelowaniu Matlab & Simulink;
  • doświadczenie w projektowaniu schematów elektrycznych;
  • doświadczenie w programowaniu sterowników mikroprocesorowych, opartych na platformie C2000 Texas Instruments z wykorzystaniem środowiska Matlab &Simulink;
  • doświadczenie w projektowaniu układów wentylacji szaf przemysłowych i sterowniczych;
  • uprawnienia instalacyjne SEP do 1KV;
  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami laboratoryjnymi tj: Oscyloskopy cyfrowe MSO, sondy pomiarowe prąd-napięcie, analizatory jakości, analizatory widma, rejestratory zdarzeń.

 Wykaz wymaganych dokumentów:

  • podanie (pisemne zgłoszenie do konkursu);
  • list motywacyjny;
  • życiorys;
  • kwestionariusz osobowy (FORMULARZ W ZAŁĄCZENIU);
  • odpisy dyplomów i suplementów;
  • kopie certyfikatów, dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe;
  • wykaz publikacji naukowych oraz patentów;
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji (RODO) (FORMULARZ W ZAŁĄCZENIU).

Komplet dokumentów należy przesłać pocztą na adres:

Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Sekretariat Katedry Napędów i Maszyn Elektrycznych
ul. Nadbystrzycka 38A, pok. 113, 20-618 Lublin

W TERMINIE DO: 24 lipca 2023 r.

kontakt mailowy: d.zielinski@pollub.pl

Informujemy, że po 60 dniach od zakończenia postępowania konkursowego dokumenty niezatrudnionych kandydatów ulegną zniszczeniu. Jeżeli aplikujący będzie chciał odzyskać dokumenty, powinien o tym fakcie poinformować w zgłoszeniu do konkursu.