adiunkt badawczo-dydaktyczny

Wydział Elektrotechniki i Informatyki, Katedra Informatyki
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki
Politechniki Lubelskiej

ogłasza

K O N K U R S O T W A R T Y
na stanowisko Adiunkta badawczo-dydaktycznego w Katedrze Informatyki

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” (Dz. U. z 2020 r. poz. 85) oraz w Statucie Politechniki Lubelskiej.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • posiadany tytuł naukowy doktora w dyscyplinie informatyka;
  • predyspozycje do pracy naukowo-badawczej;
  • poparte publikacjami naukowymi doświadczenie w prowadzeniu badań w obszarach: cyfrowej analizy obrazów, cyfrowego przetwarzania sygnałów;
  • samodzielność w przygotowaniu publikacji do anglojęzycznych czasopism naukowych;
  • samodzielność w prowadzeniu badań eksperymentalnych oraz doskonała organizacja codziennej pracy;
  • predyspozycje do pracy dydaktycznej;
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć ze studentami;
  • pozytywne zaliczenie rozmowy kwalifikacyjnej.

Kandydaci przystępujący do konkursu powinni złożyć:

  • podanie o zatrudnienie adresowane do JM Rektora Politechniki Lubelskiej,
  • życiorys naukowy,
  • kwestionariusz osobowy,
  • kserokopię odpisu dyplomu doktora (oryginał odpisu do wglądu),
  • informacje o działalności dydaktycznej i organizacyjnej kandydata,
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Zgłoszenie do konkursu wraz z wymienioną wyżej dokumentacją należy złożyć do dania 14 lipca 2021 r. w sekretariacie Wydziału Elektrotechniki i Informatyki, pok. 215 (20-618 Lublin,
ul. Nadbystrzycka 38A);

e-mail kontaktowy: inst-inf@pollub.pl

klauzule: zgody i informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji (RODO)