adiunkt dydaktyczny

Wydział Elektrotechniki i Informatyki, Katedra Matematyki
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • matematyka

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki
Politechniki Lubelskiej ogłasza
KONKURS OTWARTY
na stanowisko ADIUNKTA DYDAKTYCZNEGO
w Katedrze Matematyki

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” (Dz. U. z 2020 r. poz. 85 z późn. zm.) oraz w Statucie Politechniki Lubelskiej.

Wymagane kwalifikacje:

  • stopień doktora nauk matematycznych w dyscyplinie matematyka;
  • przynajmniej 10-letnie doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć z przedmiotów matematycznych na poziomie akademickim;
  • dorobek naukowy w dziedzinie matematyka lub dydaktyka matematyki;
  • predyspozycje i zamiłowanie do pracy dydaktycznej;
  • doskonała znajomość języka polskiego oraz znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • doświadczenie w prowadzeniu prac dyplomowych.

Wykaz wymaganych dokumentów:

  • podanie (pisemne zgłoszenie do konkursu);
  • życiorys naukowy;
  • kwestionariusz osobowy;
  • odpisy dyplomu doktora nauk matematycznych (oryginał do wglądu);
  • wykaz publikacji naukowych i osiągnięć zawodowych;
  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie podstawowym miejscem pracy;
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji.

Komplet dokumentów należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Sekretariat Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej, ul. Nadbystrzycka 38A, pokój 216, 20-618 Lublin, z dopiskiem „KONKURS W KATEDRZE MATEMATYKI”, w terminie do dnia 30.06.2021 r.

Planowany termin zatrudnienia od dnia 20.09.2021 r.

adres mailowy do kontaktu: we.km@pollub.pl

W ZAŁĄCZNIKU:

  1. klauzule: zgody i informacyjna dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji
  2. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Politechnice Lubelskiej
  3. oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie podstawowym miejscem pracy